Gerlof Kolk
winnaar 2010
Plts vorig naam
Plaats
Cat AW + = -
Pt WP SB
1
1 Gerlof Kolk Leeuwarden A 7 6- 1- 0 13
59 106
2
2 Jan van Dijk
Ureterp A 7
6- 0- 1 12 66
106
3 4 Tjalling Goedemoed Leeuwarden
A 7 5- 2- 0
12 63 103
4
6 Anton Schotanus Leek A
7 5- 1- 1 11
59 89
5
3 Erwin Heslinga Leeuwarden A 7 4- 2- 1
10 69 91
6
5 Sjoerd Huitema Sneek A
7 5- 0- 2 10
68 88
7
10 Tjalling van den Bosch
Achlum A 7
5- 0- 2 10 58
76
8
9 Richard Koot Drachten A 7 5- 0- 2 10
56 68
9
11 Marten Martens Leeuwarden B 7 5- 0- 2 10
54 68
10
8 Martijn van Gortel
Sittard A 7
3- 3- 1 9 60
72
11
13 Ben Stenekes Leeuwarden A 7 4- 1- 2 9
54 63
12
18 Auke Spijkstra Sint Annaparochie B
7 4- 1- 2 9
54 60
13
7 Johan Teake Dekker
Gorredijk A 7
3- 3- 1 9 53
59
14
12 Bert Begeman
Groningen B 7
3- 3- 1 9 52
65
15
24 Anne Piet Kooistra Franeker A
7 3- 2- 2 8
56 59
16
26 Willem Leijenaar Harlingen A 7 4- 0- 3
8 55 56
17
25 Hans Zondervan Britsum A
7 4- 0- 3 8
55 50
18
15 Tjalling Oegema Mûnein B
7 3- 2- 2 8
53 51
19
19 Lolke Huitema Tersoal B
7 3- 2- 2 8
53 50
20 19 Elvia
Söber Estland B 7 3- 2- 2 8
53 47
21
14 Nick de la Fonteyne
Leeuwarden C 7
4- 0- 3 8 52
40
22 22 Bart Visser Veenwouden
B 7 3- 2- 2
8 51 54
23
21 Anne Dekker
Gorredijk B 7
3- 2- 2 8 51
49
24
17 Wim Riddersma Drachten C 7 4- 0- 3
8 50 46
25
31 Jan Bosselaar Marrum B
7 4- 0- 3 8
50 36
26
23 Joël Meindertsma
Harlingen C 7
3- 2- 2 8 49
46
27
16 Bernard Post Leeuwarden
A 7 3- 2- 2
8 47 48
28
27 Jacob de Vries
Sneek B 7
2- 3- 2 7 56
48
29
28 Jaap Huizinga
Groningen B 7
2- 3- 2 7 53
48
30
32 Iskander Al Sarayfi
Drachten B 7
2- 3- 2 7 50
45
31
36 Reinout Sloot Leeuwarden A 7 2- 3- 2 7
49 43
32
37 Marcel de Vries
Sneek B 7 2- 3- 2 7
47 40
33
30 Siep Rintjema
Roodkerk B 7
2- 3- 2 7 46
41
34
38 Jeroen Cremers Drachten B
7 3- 1- 3 7
46 32
35
46 Dennie van Dijk Ureterp B
7 3- 0- 4 6
51 30
36
29 Leo van der Galiën De
Westereen C 7
2- 2- 3 6 50
37
37
40 Hans Brouwer Grou C
7 2- 2- 3 6
49 33
38 39
Willem Lep Britsum C
7 2- 2- 3 6
48 36
39 34 Kerst Hoekstra Sneek
B 7 3- 0- 4
6 48 28
40
42 Jan Adema Leeuwarden A 7 1- 4- 2 6
46 34
41
35 Hans van Dijk
Veenwouden C 7
2- 2- 3 6 46
29
42
48 Thijs Talsma Deinum B
7 2- 2- 3 6
45 27
43
33 Jan Terpstra Leeuwarden C 7 2- 2- 3 6
44 32
44
41 Bert Oegema Mûnein C 7 1- 4- 2 6
42 30
45
50 Meinze Feenstra Leeuwarden C 7 3- 0- 4 6
41 20
46
51 Gauke Dirk Nijholt Leeuwarden D 7 2- 2- 3
6 37 25
47
44 Willem Twijnstra
Gauw C 7
2- 1- 4 5 44
18
48
45 Jan Dantuma Veenwouden C 7 2- 1- 4 5
42 15
49
43 Jelle Jongsma Oudehorne C 7 2- 1- 4 5
41 17
50
54 Ton Bouwkamp
Leeuwarden D 7
2- 1- 4 5 40
17
51
47 Johan Bosgra
Leeuwarden D 7 2- 0- 5 4
48 20
52
49 Pieter Dijkstra Britsum B
7 1- 2- 4 4
45 18
53
52 Jilles van Kesteren
Leeuwarden D 7
2- 0- 5 4 41
12
54
52 Klaas van Keimpema
Sexbierum D 7
2- 0- 5 4 38
16
55
58 Elle van Keimpema
Sexbierum D 7
2- 0- 5 4 33
4
56
57 Freerk Douma
Twijzelerheide D 7
2- 0- 5 4 31
4
57
55 Heddy Andringa Offingawier C 7 0- 3- 4 3
40 16
58
56 Rika van Leeuwen
Drachten D 7
1- 1- 5 3 33
2
59
59 Douwe Douma
Twijzelerheide D
7 0- 2- 5 2
35 9
60
60 Marco Bekema
Harlingen D 7
0- 0- 7 0 35
0
De kleine geldprijzen werden als volgt verdeeld:
Top-3 Algemeen Klassement (rating 1150 en hoger)
1. Gerlof Kolk, Leeuwarden 13 punten
59 weerstandspunten
2. Jan van Dijk, Ureterp 12 punten
66 wp
3. Tjalling Goedemoed, Leeuwarden 12 punten 63 wp
Top-3 B-categorie (rating 1000 - 1149)
1. Marten Martens, Leeuwarden 10 punten 54 wp
2. Auke Spijkstra, Sint Annaparochie 9 punten 54 wp
3. Bert Begeman, Groningen 9 punten
52 wp
Top-3
C-categorie (rating 800 - 999)
1. Nick de la Fonteyne, Leeuwarden 8 punten 52 wp
2. Wim Riddersma, Drachten 8 punten 50 wp
3. Joël Meindertsma, Harlingen 8 punten 49 wp
Top-3
D-Categorie (rating 0 - 799)
1. Gauke Dirk Nijholt, Leeuwarden 6 punten 37 wp
2. Ton Bouwkamp, Leeuwarden 5 punten 40 wp
3. Johan Bosgra, Leeuwarden 4 punten 48 wp
De plaats in de eindstand was een
lotnummer
- de Nagel-kaas, een E-dammer, werd gewonnen door
Jan Dantuma uit Veenwouden.